Звернення директора

Вітаю Вас на нашому сайті!

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати.

Сподіваюся, що знайомство з нашим сайтом продиктовано інтересом до коледжу і бажанням стати його студентами. Ви на правильному шляху. На сайті коледжу можна ознайомитися зі всіма напрямами нашої діяльності та сформувати чітке уявлення про наш навчальний заклад.

Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії – престижний навчальний заклад, один з кращих в Україні. Він має славну історію і багаті традиції. Впродовж майже восьми десятків років педагогічний колектив здійснює підготовку грамотних, кваліфікованих фахівців, які своїми професійними досягненнями приносять популярність і зміцнюють авторитет коледжу. Машинобудівний коледж ДДМА є державним навчальним закладом. Значна частина студентів навчаються за рахунок державних коштів.

Кількість спеціальностей, за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів, зросла з трьох (у перші роки існування навчального закладу) до одинадцяти на даний час. Перелік їх періодично змінюється, поповнюючись новими – прогресивними і перспективними, залежно від потреби країни в фахівцях певної галузі.

Машинобудівний коледж ДДМА динамічно розвивається, упроваджуючи новітні освітні технології і методики, формуючи потужну матеріальну і інформаційну базу. У навчальному процесі задіяні кабінети та лабораторії, обладнані новітньою комп’ютерною технікою і мультимедійними засобами. У розпорядженні студентів є все необхідне для розвитку своїх наукових нахилів, творчих здібностей і спортивних успіхів.

До переваг коледжу перед іншими навчальними закладами можна віднести такі:

  • допомога в підготовці для вступу до ВНЗ;
  • можливість паралельно навчатися на заочному відділенні за іншою спеціальністю;
  • можливість продовжити освіту в 30 ВНЗ III-IV рівнів акредитації України, з якими укладено договори;
  • працевлаштування більшості випускників технічних спеціальностей на найбільші підприємства міста: ПАТ НКМЗ, ПАТ ЕМСС, ПАТ СКМЗ, ПАТ КЗВВ;
  • надання унікальної можливості абітурієнтам у віці 45 років і старших вступити до коледжу на умовах, передбачених ваучерною системою.

Повірте, знання, здобуті у нас в коледжі, забезпечать вам успіх у роботі, професійне та кар’єрне зростання. Скористуйтесь можливістю обрати для себе цікаву спеціальність і стати нашими студентами.

Раджу продовжити своє знайомство з нашим навчальним закладом, відвідавши його.

Директор МК ДДМА
Відмінник освіти України
Макуха Олексій Миколайович

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...