VI Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2019”

19 квітня 2019 року у м. Києві завершився VI Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2019”, який тривав 2 місяці.  Майже 2 тисячі учнів, студентів та педагогів з України, Польщі, Естонії стали його учасниками, серед них – 689 півфіналістів, 89 фіналістів.  

Турнір був організований в 4 лігах: Шкільна, Студентська, Сімейна та Ліга наставників.

У складі Ліги наставників у цьому заході брали участь викладачі Машинобудівного коледжу Боброва Т.А., Вергейчикова С.В., Войцеховська К.О.

Викладач Боброва Т.А. дійшла до фінальної частини турніру «Стратегія фірми-2019», яка відбувалась з 17 по 19 квітня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві, де і посіла 6-те місце.

19 квітня було підведено підсумки турніру і нагороджено призерів та фіналістів у Залі засідань колегії Міністерства освіти і науки України. На нагородженні були присутні заступник міністра освіти і науки України Карандій В.А., заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Гончаренко Н.М., проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ ім. В.Гетьмана Оболенська Т.Є., голова організаційного комітету турніру Паздрій В.Я.

Боброва Т.А. отримала диплом фіналіста турніру та сертифікат тренера у середовищі бізнес-симуляції ViAL+. Організатори заходу висловили подяку директору Машинобудівного коледжу ДДМА Макусі О.М. за сприяння в організації і проведенні VI Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2019”.

Вітаємо всіх учасників турніру і бажаємо нових творчих злетів.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...