14.02.2020 року напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Краматорську віддали данину поваги українцям в мітингу-реквіємі з нагоди тридцять першої річниці виведення військ з Афганістану.

У заході взяли участь міський голова Андрій Панков, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Ігор Мороз, представники Краматорської міської ради, ветерани бойових дій на території інших держав, студенти, громадськість міста. Присутні вшанували пам’ять і схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих і подякували тим, хто став свідками і учасниками бойових дій, хто представляв інтереси держави в різних куточках планети, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею, -повідомляє прес-служба виконкому.

Афганістан надовго залишиться незагоєною раною і нашого рідного міста. У цій війні брали участь 430 краматорських хлопців. Подвиг 74-х відзначений бойовими нагородами. 36 краматорців були поранені, 16-ро наших земляків загинули або померли від важких ран.

Учасники церемонії вшанували пам’ять полеглих краматорців хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу на знак вічної вдячності за їх подвиг.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...