До шостої річниці Революції Гідності 2013-2014 рр. 11 грудня 2019 року в МК ДДМА з метою вшанування патріотизму і мужності громадян-учасників Євромайдану відбувся виховний захід, на якому були присутні студенти І-ІІІ курсів та викладачі. Учасники переглянули фрагменти документальної хроніки про тодішні події, що супроводжувалися коментарями студентів-ведучих, декламуванням віршів. Панувала атмосфера піднесення, розуміння великої громадянської відповідальності молоді за долю держави і народу, ціннісного ставлення до демократичних прав і свобод, усвідомлення себе частиною українського суспільства.

        Кульмінацією заходу стала хвилина мовчання із запаленням свічок в пам`ять про полеглих на Майдані Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за демократичне і європейське майбутнє України. Згадали також і героїв-учасників АТО(ООС), які захищають суверенітет і єдність України на Донбасі, воюючи проти незаконних військових формувань. Заключним акордом виховного заходу стала пісня-заклик «Хай буде мир!» Організатори зустрічі висловлюють подяку всім її учасникам.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...