Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочинає піар кампанію з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО. Студенти 2 курсу та їх батьки мають можливість задавати питання щодо зовнішнього незалежного оцінювання у чаті, на сайті регіонального центра у розділі «Контакти» за допомогою форми «Задати питання» (https://test.dn.ua/contacts), у коментарях до відео, у групах ДРЦОЯО в соціальних мережах:

Facebook (https://www.facebook.com/pg/DRCOKO/),

Instagram (https://www.instagram.com/ZNO_DON/).

На офіційному сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти https://test.dn.ua/ та сторінці регіонального центру у соціальній мережі Instagram вже зараз розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків. Сучасна молодь дуже активно користується інтернет ресурсами, том якщо хочете знати всі новини про проходження ЗНО – ставайте підписниками сторінок Центру у соціальних мережах!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...