З нагоди загального професійного свята українських військовослужбовців – Дня Збройних Сил України, яке ми відзначаємо  6 грудня, до читальної зали бібліотеки Машинобудівного коледжу ДДМА завітали ст. лейтенант Постольник М.Ю. та ст. лейтенант  Мазур Р.Г.

Краматорського прикордонного загону відділу прикордонної служби тип С.

Завідувач бібліотеки  Городнича Т.О. наголосила, що захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до сьогодення

Студенти старших курсів з вуст захисників дізнались про будні військовослужбовців-контрактників  та умови проходження, одержали відповіді на запитання.

Ст. лейтенант Постольник  М.Ю.  акцентував увагу присутніх на тому, що сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. Із березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. На Сході України йдуть військо­ві дії,  вирішується доля і майбутнє України. Сили ООС протистоя­ть ворогові. І звичайно, настане час, коли українське небо буде  мирним і безхмарним.

Присутні подякували гостям за цікаву та змістовну розповідь .

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...