2 грудня в читальній залі бібліотеки Машинобудівного коледжу ДДМА відбулася зустріч з начальником відділу превенції Краматорського ВП  ГУНП  Бєляєвим О.Б. та інспектором СМ Краматорського ВП  ГУНП Осипець В.С. в рамках  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Студенти  103-ЕТМ-19  та 203-ЕТМ-18   груп прослухали інформацію про форми та види насильства, його наслідки. Дізнались ,що часто причинами насильства є вживання психоактивних речовин, які впливають на мозок і психіку людини, її здатність тверезо мислити і відповідально діяти.  

 Олексій Борисович акцентував увагу на тому, що в Україні існують закони, які захищають сім’ю від насильства. Одним із таких є Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Відповідно до цього Закону, людина має право на захист від домашнього насильства та необхідну допомогу.І якщо ти сам або близькі, знайомі страждають від домашнього насильства, не потрібно це терпіти й приховувати.

Інспектор СМ Краматорського ВП  ГУНП  Осипець В.С. звернула увагу присутніх на таке явище в молодіжному середовищі як булінг та повідомила,що в українському законодавстві поняття булінгу визнано юридично та передбачено відповідальність не тільки за вчинення, а й за приховування випадків цькування

Присутнім також була надана інформація куди звертатися за допомогою, якщо стали жертвою домашнього насильства.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...