14 листопада 2019 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Костянтинівського коледжу ЛНАУ» відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Краматорсько-Слов’янського регіону. Виконуюча обов’язки директора Воронцова Олена Миколаївна ознайомила гостей з історією коледжу, викладачі-мовники представили досвід-звіт своєї роботи.

На засіданні узгодили плани на поточний навчальний рік, визначились з питаннями участі  в обласних етапах мовних конкурсів. Викладач ВСП НАУ Слов’янського коледжу НАУ Сайфуліна О. С. представила присутнім банк завдань до олімпіади з української мови серед ЗВО, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти в Донецькій області, який  був  упорядкований на основі завдань, підібраних викладачами області.

Жвава дискусія  виникла під час круглого столу «Новий український правопис – 2019 : зміни та особливості впровадження». Викладачі ЗВО регіону  обмінялись досвідом та творчими ідеями щодо впровадження правопису у мовну практику. Також присутні  ознайомились з результатами  роботи викладачів, які атестуються на вищу категорію.      

Загалом спілкування  з колегами  прийшло у творчій, дружній атмосфері та надихнуло на подальшу плідну роботу.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...