30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек,студенти машинобудівного коледжу не впізнали свою читальну залу, там було незвичайно багатолюдно і галасно, бо проводився квест « Таємниці книжкових лабіринтів…».    

     Студенти  групи 206-ІПЗ -18-А мали можливість побачити знайому бібліотеку із середини : цікаво було  знайти   твір    у  книгосховищі, походити між стела-жами ,  виявити кмітливість і знання літератури . Одна  команда рухалась за вказаним  маршрутом, виконуючи   різні завдання . Інша працювала  в бібліо-теці : за ілюстраціями  відгадувала  назву  творів,  розгадувала  кросворд, шаради , під час практичного завдання треба було  пригадати  англійського  письменника, автора «Танцюючих чоловічків» , знайти книгу у  фонді  і  роз-шифрувати слово.                

Студенти із задоволенням долучилися до цієї захоплюючої гри, одержали солодкі призи і з користю провели час в бібліотеці.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...