Початок навчального року в нашому місті співпадає із заходами, присвяченими Дням міста та машинобудівника . Так, в актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів і викладачів з дослідником історії Донеччини, кандидатом історичних наук, доцентом, завідувачою сектором науково-освітньої та методичної роботи Донецького обласного краєзнавчого  музею Довбнею Ольгою Анатоліївною.

Лекція «Краматорськ – індустріальний центр Північного Донбасу» була цікавою, пізнавальною, супроводжувалась давніми фотографіями із історії нашого міста. Присутні дізнались про розвиток промисловості: від секретів перших металургів до роботи сучасних підприємств .

Такі зустрічі студентів з істориками,краєзнавцями залучають молодь до вивчення і збереження історико-культурної спадщини, формування освіченої, розвиненої особистості та сприяння вихованню у неї патріотизму.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...