Щорічно на початку вересня мешканці Краматорська відзначають роковини звільнення Донбасу і рідного міста від німецько-фашистських загарбників.

До цієї події в читальній  залі бібліотеки Машинобудівного коледжу була оформлена виставка- експозиція «Нам не забути подвиг земляків».

Книжки, представлені до увагу читачів, розповідають про важкий період історії нашого краю: часи окупації, нескорених місцевих жителів, які воювали в парти-занських загонах, воїнів Радянської Армії, які визволяли Донбас від ворога, про титанічну працю наших земляків, що відновлювали із руїн міста, села, заводи …

Унікальні фотографії нашого міста 30-х, 40-х та післявоєнних років красномовно розповідають,що прийшлося пережити людям під час війни.

Вічна Слава Героям !

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...