У зв’язку зі збільшенням у березні 2019 року випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті та з метою підвищення рівня безпеки громадян протягом тижня з 13 по 19 травня 2019 року в МК ДДМА були проведені заходи щодо запобігання невиробничого травматизму на залізничному транспорті.

Зокрема на виховній годині класні керівники розповіли про основні небезпеки та правила поводження у районах прилеглих до залізничних колій, станцій. Вони продемонстрували студентам відеоролики, які допомогли наочно побачити небезпеку залізничного транспорту. Перед початком занять та на великих перервах у холі коледжу демонструвався відеофільм «Небезпека поїзду», «Зірки про безпеку на залізниці» та «Бережи себе».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...