7 травня 2019 р. у м.Бахмут проходили обласні фінальні змагання 1 етапу Спортивних ігор України з легкої атлетики серед студентів коледжів Донецької області. В змаганнях брали участь 12 навчальних закладів.

Збірна команда МКДДМА посіла 2 місце  поступившись тільки команді Бахмутського педагогічного коледжу, на третьому місці – Дружківський технікум ДДМА.

В особистому заліку наші студенти вибороли такі місця:

I місце (дистанція 800 метрів) – студент групи 303 Щербина Денис;

II місце (дистанція 400 метрів) – студент групи 206 Зінченко Дмитро;

III місце (естафета 4х100 метрів) зайняла команда коледжу у складі:

Бородін Артем – група 203, Ушкало Герман – група 206, Щербина Денис – група 303, Кравчук Андрій – група 405.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...