З кожним роком віддаляє нас історія від часів Другої світової війни, назавжди йдуть свідки й учасники тих подій . Та ми не маємо морального права забути їх, хто здобув перемогу над фашизмом. Щоб нагадати студентам  МК  ДДМА про події тих героїчних і трагічних одно-часно подій , в читальній залі бібліотеки була організована книжкова виставка «Перемога. Пам’ять. Вдячність». 

В експозиції представлені видання з історії України періоду Другої світової війни. Особливу увагу читачів привертають книги з краєзнавства. Так, «Книга памяти Украины» у 3 томах присвячена героїчному поколінню ветеранів. Кожний може знайти біографічні дані рідних і знайомих, тих , хто брав участь у війні, воював у підпіллі, хто загинув.  

З книг наших відомих краєзнавців Волошиної Н. «Золотая осень победы» і Бабкіна В.               « Герои страны,  которой больше нет» можна дізнатися про події, які сталися у Крама-торську під час окупації.

Особливу увагу привертають фотографії , репродукції картин, в яких висвітлюються драматичні періоди війни.                                                                Дорогу ціну заплатив український народ за перемогу і тому не маємо права ми забувати цей великий подвиг і велику трагедію. 

І живуть у пам’яті народу                                                                                                                                  Його вірні дочки і сини,

                        Ті, що не вернулися з походів

     Грозної, великої війни.

Їх життя ,їх помисли високі,

                                                                                                                  Котрим не судилось розцвісти,

       Закликають мир ясний  і спокій,

                                                                                                                          Як зіницю ока  берегти.

                                                                                                       В. Симоненко.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...