З 22 по 24 квітня у Святогірську на базі КП ОДМСОК “Перлина Донеччини” пройшов освітній семінар з інтелектуальної гри «Дебати». Викладач  МК ДДМА  Акімова Н.О. та лідер громадської організації URIGHT Гілімханов Рiнат (студент МК ДДМА) у складі 30 представників молодіжних центрів та педагогів з різних міст та районів Донецької області прийняли участь у цікавому і захоплюючому заході.

Головною метою семінару є допомога у створенні дебатних клубів у містах та районах нашої області. Виходячи з результатів роботи семінару, у жовтні 2019 року планується проведення обласного дебатного турніру. Організаторами заходу виступили КПНЗ “Донецький обласний дитячо-молодіжний центр”, управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації спільно з Федерацією Дебатів України.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...