13 лютого в рамках проведення акції «Випускник» відбулась зустріч студентів Машинобудівного коледжу з фахівцем Краматорського міського центру зайнятості з проведення профорієнтаційної роботи Сакали Анастасією Юріївною. Головним завданням заходу стало ознайомлення майбутніх випускників з можливостями Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості та набуття навичок самопрезентації.

Сакали А.Ю. презентувала інформацію щодо онлайн-технологій швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців за допомогою ресурсу «Кадровий резерв». Розповіла про основні вимоги до письмового та відеорезюме як форм самопрезентації та першого кроку на шляху пошуку роботи.

Надано рекомендації стосовно правильного подання інформації про свої навчальні, практичні, наукові, організаційні досягнення, які можуть привернути увагу потенційних роботодавців.

Студентам було запропоновано долучитись до Всеукраїнського кадрового резерву шляхом співпраці з Краматорським міським центром зайнятості, який має можливість надання певного переліку послуг щодо пошуку роботи, зокрема, надає можливість створити якісне відеорезюме за допомогою технічного забезпечення центру зайнятості.

Наприкінці зустрічі профорієнтатор відповіла на запитання усіх бажаючих.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...