У читальній залі Машинобудівного коледжу була  оформлена книжкова виставка «Подорожуємо країнами світу. 2019 – рік Китаю в Україні».До уваги  читачів  представлені  книги  з  історії, географії, філософії, релігії, культури  Піднебесної. 

 Зв`язок України з Китаєм триває ще з часів Київської Русі. Бібліотечним працівникам цікаво було дізнатися що  знають студенти коледжу про Китай,  які асоціації виникають, коли запитують про цю далеку країну? Виявляється, що молодь знає , що саме в Китаї вперше стали  виготовляти шовк , папір, порцеляну. Що у цій країні знаходиться Великий Китайський мур ,який входить до числа споруд  Семи чудес світу , та багато іншого. А Китай  XXI   сторіччя цікавить новими технологіями  та сучасними мегаполісами.  Запрошуємо читачів ознайомитись з книгами і відкрити для себе загадковий  і цікавий світ Китайської культури.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...