З 2015 року на базі коледжу під егідою Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді працює гурток «Історичне краєзнавство», до якого входять студенти 2-4 курсу, яким небайдуже вивчення історії рідного краю.

Під керівництвом викладача вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста Стешенка Олександра Вікторовича юні дослідники знайомляться з головними етапами розвитку Донеччини, її славетними діячами, вивчають основи науково-дослідницької роботи та беруть участь у різних заходах обласного рівня. За час існування гуртка його вихованці взяли участь у VIII, ІХ, Х та ХІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції (з 2017 року конференція має статус Всеукраїнської з міжнародною участю) «Південно-Східна Україна зі стародавності у ХХІ століття», також гуртківці презентували результати своїх досліджень на історико-краєзнавчих конференціях у містах Кривий Ріг, Черкаси, Харків.

В 2017 році команду членів гуртка взяла участь у V обласному історико-краєзнавчому зльоті, на якому стала абсолютним переможцем серед команд вищих навчальних закладів області, здобувши перші місця в усіх видах змагань та конкурсів. В 2018 році взято участь в ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» та інших заходах.

За підсумками роботи у 2018 році на «Фестивалі найкращих ОЦТК «Вершина (2018)» вихованець гуртка Буданов Андрій увійшов до числа номінантів «Дослідник року», а Стешенко О.В. став переможцем у номінації «Науковий керівник року».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...