Виховання історичної пам’яті – це крок до історичного пізнання, що збагачує духовне життя людини. Змістом патріотичного виховання в коледжі є формування особистості зорієнтованої на національні цінності, прагнучої розбудови демократичної, незалежної Української держави.

У читальній залі коледжу оформлена постійно діюча книжкова виставка «Незалежна Україна – шлях у майбутнє». До уваги читачів література з історії та сьогодення нашої країни.

Не можна оминути і таку сторінку вітчизняної історії, боротьби українського  народу за державність як 22 січня  –  день проголошення в 1919 році Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Книжково-ілюстративна виставка «Соборність України: від ідеї до сьогодення» присвячена саме цьому героїчному періоду історії України.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...