4 грудня 2018 року в читальній залі Машинобудівного коледжу відбулася зустріч зі співробітниками сектору ювенальної превенції Краматорського відділу поліції  Рязановою  Людмилою Сергіївною та  Гончаровою  Ілоною Олександрівною.

Цей захід було проведено напередодні Всеукраїнського тижня права . Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Студенти 1-2  курсу та випускники 406 гр . прослухали інформацію про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності .

Поліцейські  дали змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли під час зустрічі та нагадали студентам про основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації,  у які можна потрапити  і як їх уникнути.

Завідувач бібліотеки Городнича Т.О. подякувала правоохоронцям за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та закликала студентів бути  законослухняними громадянами.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...