15-16 листопада 2018 року на базі Донбаської національної академії будівництва і культури у м. Краматорськ відбулася ІІІ регіональна науково-практична конференція «Економіко-гуманітарні проблеми сьогодення».

Засідання з привітальною мовою відкрила співголова оргкомітету, завідувач кафедри гуманітарної підготовки, доцент Лисак Лариса Костянтинівна.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, на якому виступили:

– ігумен Діонісій, капелан військової частини 3035 НГУ з доповіддю «Роль християнства в культурному становленні української держави»;

– Алексейчук Ігор Сидорович, професор, доктор філософських наук з доповіддю «М’яка сила Польщі: особливості сприйняття відомих поляків українською молоддю»;

– Антоненко Віталій Віталійович, завідувач відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького інституту післядипломної педагогічної освіти з доповіддю «Дистанційна освіти 2.0. Перезавантаження. Нові виклики для національного освітнього менеджменту».

Під керівництвом своїх викладачів студенти Машинобудівного коледжу ДДМА презентували доповіді по наступним секціям:

Секція 1. Мова як засіб пізнання, спілкування, мислення; як атрибут національної ідентичності. (Безугла Анна (науковий керівник Ладика О.В.), Глотов Олександр (науковий керівник Хоменко О.М.), Чуприна Михайло (науковий керівник Хоменко О.М.).

Секція 3. Сучасні проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку регіону та підприємництва. (Бабій Владислава (науковий керівник Боброва Т.А.), Оліфіровська Світлана (науковий керівник Вегейчикова С.В.), Полівода Ксенія (науковий керівник Рубанова С.Я.).

Секція 4. Професійна підготовка майбутніх фахівців технічних вишів у контексті потреб сучасного ринку праці. (Сухих Герман (науковий керівник Рубанова С.Я.).

На конференції було відзначено високий рівень підготовки студентів, актуальність їх тем. За участь у конференції викладачі та студенти Машинобудівного коледжу отримали сертифікати.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...