13 листопада 2018 року на базі Бахмутського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ» відбулася регіональна науково-практична конференція «Новітні технології очима студентської молоді».

Конференція почалася з пленарного засідання, на якому виступили студенти Бахмутського індустріального технікуму: Білоус П.В. з доповіддю за темою: «Проблеми та перспективи соціального і економічного розвитку міста Бахмут» та Чигирьов І.М. «Цифро-аналоговий перетворювач на основі резистивної матриці».

Засідання конференції відбулося за наступними секціями:

Секція 1. Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки Донеччини.

Секція 2. Сучасні тенденції розвитку освіти і гуманітарних наук.

Секція 3. Проблеми та перспективи розвитку економіки і управління в Донецькій області.

Секція 4. Актуальні тенденції розвитку науки і техніки.

Було проведено круглий стіл серед викладачів та заслухано молодих науковців. З цікавими та інформативними доповідями виступили студенти Машинобудівного коледжу ДДМА Гончаренко О.О. з інформацією «Напрями підвищення продуктивності праці на підприємстві ТОВ «Краматорський залізобетон»» і Шириня В.А. – «Система управління якістю продукції на підприємстві ТОВ «Краматорський залізобетон» та розробка заходів по її вдосконаленню» (науковий керівник Рубанова С.Я.).

Проблематика, яка обговорювалась під час засідання секцій, була різноманітною та актуальною: охоплено питання сучасного стану та перспектив розвитку страхового ринку України, децентралізації як основного напрямку реформування місцевого самоврядування, робототехніки в сучасному житті, використання кейс-технологій на заняттях з математики, енергозбереження як напряму stem-освіти і політехнічного виховання студентів та ін.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...