24 жовтня на базі ВП “Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету” проходило засідання  регіонального методичного об`єднання викладачів фізики та астрономії, під час якого обговорювались  питання підвищення якості освіти на основі індивідуалізації і впровадження ефективних освітніх технологій, якість комплексного забезпечення занять з фізики та астрономії. Але родзинкою засідання РМО було проведення ІІ науково-практичної конференції серед викладачів та студентської молоді “Фізика та астрономія очима сучасної молоді”.

Наш коледж на конференції представляв студент ІІ курсу спеціальності “Комп’ютерні науки” Шелест Микита з доповіддю “Екзопланети”.

Астрономією Микита захоплювався з дитинства, тому тему про планети інших зоряних систем, на яких можливе життя, обрав сам. Його виступ був цікавим, хлопець неначе проводив бесіду зі слухачами, поводив себе невимушено, вільно, тому зірвав щирі оплески.

Науковим керівником Шелеста Микити була викладач фізики та астрономії Білих О.В., оператором – студент ІІ курсу Сефіханов Іван.

Усі учасники конференції отримали сертифікати та солодощі.

На конференції не було призових місць, тому що її мета – розширення наукового інформаційного обміну між обдарованою студентською молоддю у галузі природничих наук, з подальшим формуванням тематик спільних наукових досліджень та проектів, залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...