23.10.2018 в Центральній міській публічній бібліотеці м.Краматорська відбулось засідання методичного об’єднання працівників бібліотек ВНЗ I-II акредитації Краматорсько-Слов’янського регіону.

Голова методоб’єднання Городнича Т.О. зробила аналіз діяльності бібліотек за 2017-2018 навчальний рік та ознайомила присутніх з кращим досвідом роботи бібліотек регіону.

Співробітниками методичного відділу був проведений семінар-тренінг «Інтеграція у віртуальний простір як складова успіху бібліотеки освітнього закладу»

Завідувач організаційно-методичного відділу ЦМПБ Кириленко Т.М. надала практичну консультацію за темою «Хмарно-орієнтоване навчальне середовище як чинник інноваційної діяльності бібліотек коледжів».

Присутні також дізнались про Googl-cервіси та можливості їх використання в роботі бібліотек (Лісіченко О.М. –провідний методист ЦМПБ).

Про актуальність використання додаткових сервісів для більшого задоволення потреб читачів-студентів йшла мова у виступі головного бібліотекаря ЦМПБ Шульцевої Н.А.

Наприкінці засідання присутні висловили подяку колегам, акцентували увагу на необхідності використання сучасних інформаційних технологій та кращого технічного оснащення бібліотек.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...