Запорізька Січ…Коззачина…Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня…Синонім свободи, людської і національної гідності, талано-витості. 

 17.10 .2018 для студентів груп 108,111, 203 було проведено годину історії за темою «Козацькі вожді України», присвячену Дню козацтва та Дню захис-ника України.

Завідувач бібліотеки Городнича Т.О.  розповіла присутнім  як зародилась Запорізька  Січ, як козаки боронили рідну землю, про славних гетьманів.

Адже слава козаків була в їх ватажках. Крізь бурхливі століття пронесла до нас пам’ять славетні імена Дмитра Вишневецького ,Самійла Кішки ,Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Івана Сірка.

Розповідь супроводжувалась показом відеофільмів. А потім студенти взяли активну участь у  вікторині, присвячену історії козацтва.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...