6 червня 2018 року в читальній залі бібліотеки Машинобудівного коледжу для студентів була організована зустріч з лекторами Регіонального ландшафтного парку «Краматорський».

Студенти 106 та 108 груп уважно прослухали оглядову лекцію «Небезпечні тварини нашого краю». Сьогодні ця тема надзвичайно актуальна,оскільки влітку ми прагнемо бути ближче до природи. Це і прогулянки в парках та скверах , відпочинок у лісі та на водоймищах.

Ось там і чатують на людину небезпечні тварини, комахи, риби. Скиба Юлія Олександрівна, провідний спеціаліст ландшафтного парку, розповіла студентам про небезпечних тварин, про шкоду,яку вони можуть нанести людині та запобіжні заходи  щодо зустрічі з ними.

 Емоційно , з цікавими прикладами з особистого досвіду  Погребняк Олексій Ігоревич відповів на всі питання студентів.

Такі заходи формують екологічну культуру молоді, а практичне застосування набутих знань допоможе відчути себе захищеним на природі.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...