Творча зустріч

28  березня  в бібліотеці Машинобудівного коледжу відбулася творча зустріч  студентів гр.208, 211,300 з поетами  м.Краматорська, присвячена  Всесвітньому  дню  поезіі. 

Бібліотекар  читальної  зали Хорешок Лариса Іванівна познайомила присутніх  з членами літературного об’єднання імені Миколи Рибалки.                             Першою виступила Галина  Онацька, яка розповіла про своє  дитинство , роки навчання.

 У її творчості провідне місце посідають поезії патріотичної тематики, серед яких – освітлення трагічних подій на Донбасі. Присутні з великою увагою  слухали вірші  про Україну  , про любов до рідної землі .  

З особливою ніжністю  пролунала  поезія  про матір .

Галина  Миколаївна подарувала бібліотеці коледжу  нові збірки поезій «Спиніть війну» та  «Іволзі весна наснилась».

Далі взяв слово  Микола  Супліченко. Його змістовні , філософські, написані з добрим гумором твори, не залишили нікого байдужим . А які  чудові дитячі вірші у поета: чисті, щирі, пустотливі.

Ще одна гостя – Людмила Дрига , прийшла на зустріч з новими збірками  своїх поезій «Не обижайте суженых» та « Струны».  Її вірші викликали  неабияку зацікавленість серед слухачів. 

Всі присутні отримали  справжнє  задоволення  від  спілкування.

На згадку про цей захід гості отримали сувеніри ,а студенти збірки поезій від Людмили Дриги .

Працівниками бібліотеки було організовано книжкову виставку, де  представлено твори  краматорських поетів.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...