21 березня 2018 року о 10.00 в Слов’янському коледжі транспортної інфраструктури відбулося регіональне методичне об’єднання Краматорсько-Слов’янського регіону серед викладачів фізичного виховання ЗВО І – ІІ рівня акредитації. Захід розпочався з привітання директора коледжу Жирова Ю.В.

Голова РМО Нескородь В.І. оголосив план роботи методичного об’єднання, після чого виступив керівник фізичного виховання СлКТІ Головаш В.Г. з доповіддю на тему: “Навчальна та фізкультурно-оздоровча робота в СлКТІ “.

Викладач розповів про структуру організації навчального процесу в закладі, використання різноманітних форм і методів навчання на заняттях з фізичної культури та презентував спортивні заходи, які проводяться в закладі.

         Також з доповіддю про особистий  досвід роботи з фізичного виховання виступив викладач СлКТІ вищої кваліфікаційної категорії Ткачов Є.В.

В доповіді було висвітлено про особливості використання індивідуального підходу до студентів спеціальної медичної групи з фізичного виховання та застосування здоров’язберігаючих технологій.

     Також на РМО розглядалися такі питання, як: розробки методичних рекомендацій для організації та проведення спортивних заходів та відкритих уроків; основні проблеми, які впливають на організацію та проведення навчального та фізкультурно-оздоровчого процесу; стан фізичної підготовки студентів та розподіл студентів на групи за станом здоров’я; доцільність надання додаткових годин на забезпечення кадрового складу спеціалістів в сфері фізичного виховання в ЗВО та законність цієї підстави; необхідність використання заохочень для підвищення мотивації студентів до занять фізичною культурою та спортом.

        Виступили також керівники фізичного виховання: Слєпушкін С.О., Поворознюк Г.Б., Полях О.В., Брєжнєв Д.О., Будяк Л.М.

      Пропозиції, які були внесені на розгляд РМО на 2018-19 н.р. керівниками фізичного виховання навчальних закладів, були розглянуті та узгоджені, внесені до протоколу головою РМО. Нагороджені грамотами за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в регіоні керівники фізичного виховання: Головаш В.Г., Слєпушкін С.О., Поворознюк Г.Б., Полях О.В., Брєжнєв Д.О., Будяк Л.М. та Нескородь В.І.

     Мета та цілі заходу були реалізовані повністю, між виступаючими та слухачами відбулася плідна співпраця.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...