З 18.09.17 по 22.09.17 проходив тиждень циклової комісії технічних спеціальностей, присвячений Дню міста та Дню машинобудівника.

Розпочався тиждень інформаційною п’ятихвилинкою, яку підготувала студентка першого курсу Соколовська Анастасія. Вона розповіла в групах історію виникнення машинобудування та актуальність цієї галузі виробництва у нашому місті.

         Також цього дня стартував конкурс стіннівок присвячених Дню машинобудівника. Переможцями цього заходу стали:

  1 місце – група 301-ЛВ;

  2 місце – група 303-МЕ;

  3 місце – групи 305-ТОМ, 401-ЛВ.

         Наступного дня, 19.09.2017, відбулися олімпіади з дисциплін:

  • Теоретичні основи електротехніки. У цій дисципліні брали участь студенти 3 курсу спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд». Відповідальні: Чернікова Л.А. і Гетьман А.Ю.

Переможці:

1 місце  – група 303-МЕ – Шарапанюк Богдан;

2 місце  – група 303-МЕ – Ільїнський Михайло;

3 місце  – група 303-МЕ – Іус Даніїл.

  • Нарисна геометрія та інженерна графіка. Учасниками олімпіади були студенти 3 курсу технічних спеціальностей. Відповідальні: Саєнко М.О. та Щербакова А.Ю.

Переможці:

1 місце  – група 305-ТОМ – Зоз Мирон;

2 місце  – група 305-ТОМ – Рупп Владислав;

3 місце  – група 305-ТОМ – Чуприна Богдан.

         В середу, 20.09.2017, була проведена відкрита виховна година присвячена Дню міста та Дню машинобудівника.

Студенти разом з викладачами технічних спеціальностей перегорнули сторінки історії створення міста та історію Машинобудівного коледжу ДДМА. Серед студентів, які були присутні в актовій залі, провели технічну вікторину. За кожну правильну відповідь студенти отримували смайлик, за кількістю смайликів у групі, визначили саму активну. Нею стала група 305-ТОМ.

У четвер, 21.09.2017, відбулась олімпіада з дисципліни «Теорія конструкційних матеріалів». У ній брали участь студенти 3 курсу технічних спеціальностей. Відповідальні: Шевченко О.В. та Штирова О.Р.

Переможці:

1 місце  – група 305-ТОМ – Зоз Мирон;

2 місце  – група 305-ТОМ – Рупп Владислав;

3 місце  – група 305-ТОМ – Чуприна Богдан.

         Наприкінці тижня циклової комісії технічних спеціальностей були підбиті підсумки. В актовій залі заступник директора з виховної роботи Задорожня Лариса Сергіївна вручила грамоти переможцям у конкурсі стіннівок та олімпіад. Студентів і викладачів привітали з Днем міста та Днем машинобудівника.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...