18 травня в Україні відзначають День Європи

 Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Роберта Шумана  9 травня 1950 року. Після Другої світової війни європейські лідери переконалися в тому, що співробітництво і загальні зусилля є найкращим способом забезпечення миру, стабільності і процвітання в Європі.

 Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють за ради миру та процвітання.

Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна теж почала святкувати День Європи, починаючи з 2003 року.  В Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

Напередодні свята в бібліотеці Машинобудівного коледжу було оформлено розгорнуту книжкову виставку – подорож «Далека і близька Європа»,  з  матеріалів якої можна дізнатися про історію створення Європейський Союзу, його сфери діяльності, єдину європейську валюту- євро тощо.

Увагу читачів приваблюють ілюстровані розповіді-репортажі з європейських країн, особливо історичні пам’ятки , які так і запрошують до подорожі.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...