Консультації викладачів

Консультаціі викладачів на перший семестр 2017-2018 н.р.

Циклова комісія  загальноосвітньої підготовки

1.        Прасолова А.Є.

ВТ, 14:40-16:05

2.        Акімова Н.О.

ПН, 15:30-16:55

3.        Будяк Л.М.

ВТ, 15:30-16:55

4.        Булдикова Р.Я.

ПН, 14:40-16:05

5.        Василенко О.А.

CР, ПТ, 14:40-16:05

6.        Коротенко Н.С.

ЧТ, 14:40-16:05

7.        Ладика О.В.

ПН, ВТ,14:40-16:05

8.        Левічева С.В.

ЧТ, 14:40-16:05

9.        Лютий О.О.

ВТ, 14:30-16:05

10.    Михайлова Т.В.

ПН, 14:30-15:30

11.    Перекрестова Т.В.

ЧТ, 14:40-16:05

12.    Сологуб В.В.

ПН, 14:40-16:05

13.    Стешенко О.В.

ВТ,ЧТ, 14:40-16:05

14.    Шмитько Л.О.

 

15.    Хоменко О.М.

ПН, 14:40-16:05

Циклова комісія  галузі

«Управління та адміністрування»

1.        Боброва Т.А.

ВТ, 14:40-16:05

2.        Бондаренко О.Л.

ПН, 14:40-16:05

3.        Вергейчикова C.В.

ПН, 14:40-16:05

4.        Войцеховська К.О.

ВТ, 14:40-16:05

5.        Ківерська М.А.

СР, 14:40-16:05

6.        Лебедєва С.В.

ПН, 14:40-16:05

7.        Макуха О.М.

 

8.        Рубанова С.Я.

ПН, 14:40-16:05

Циклова комісія

компютерно-інтегрованих технологій

1.        Новікова Н.В.

ВТ, 14:40-16:05

2.        Ахромов М.А.

ВТ, 14:30-16:05

3.        Гура Ю.П.

ПТ, 14:40-16:05

4.        Задорожня Л.С.

ВТ, 13:55-15:20

5.        Оліфіровська Т.С.

ВТ, 15:30-16:55

6.        Сагай О.В.

ПН, 14:40-16:05

7.        Сігова О.В.

ВТ, 14:30-16:05

8.        Ткач В.П.

 

9.        Ульченко В.А.

ВТ, 14:30-16:05

10.    Чміль Є.В.

ПН, 14:30-16:05

11.    Карнаух І.В.

ЧТ, 14:40-16:05

12.    Воскобойнікова О.І.

ЧТ, 14:40-16:05

13.    Білих О.В.

ЧТ, 14:40-16:05

Циклова комісія

технічних спеціальностей

1.        Пасько М.М.

ЧТ, 13:05-14:302

2.        Золотухіна  Л.О.

ПН, 14:40-16:05

3.        Коваленко А.В.

ПН, 14:40-16:05

4.        Лихманюк В.А.

ЧТ, 14:30-16:05

5.        Хорошайло В.П.

ВТ, 13:05-14:30

6.        Показаньєва С.Л.

ПН, 14:40-16:05

7.        Приймак І.І.

 

8.        Саєнко М.О.

ЧТ, 14:30-16:00

9.        Шевченко О.В.

ПН, ЧТ, 14:40-16:05

10.    Штирова О.Р.

ПН, 14:40-16:05

11.    Щербакова А.Ю.

ПН, 14:30-16:00

12.    Чернікова Л.А.

ВТ, 14:40-16:05

13.    Даниліна Л.І.

ВТ, 8:00-9:25, ЧТ, 14:40-16:05

14.    Чернявська О.М.

ВТ, 13:05-14:30

15.    Гетьман А.Ю.

ВТ, 14:40-16:05

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...