Консультації викладачів

Консультації на І семестр 2019-2020 н. р.

 

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки

№ з/п

Викладач

День

аудиторія

Час

1

Прасолова А. Є.

вівторок

203

14.40-16.05

2

Акімова Н. О.

п‘ятниця

Сп/з

14.40-16.05

3

Будяк Л. М.

понеділок

Сп/з

14.40-16.05

4

Булдикова Р. Я.

понеділок

218

14.40-16.05

5

Ківерська Н. С.

понеділок

214

14.40-16.05

6

Коротенко Н. С.

понеділок

221

14.40-16.05

7

Ладика О. В.

вівторок

310

14.40-16.05

8

Мороз Н.Є.

четвер

201

14.40-16.05

9

Перекрестова Т. В.

вівторок

318

14.40-16.05

10

Стешенко О. В.

вівторок/середа

218

14.40-16.05

11

Ульянова О. Т.

вівторок

201

14.40-16.05

12

Сологуб В. В.

п‘ятниця

318

14.40-16.05

13

Хоменко О. М.

понеділок

207

14.40-16.05

14

Шмитько Л.О

понеділок

Сп/з

14.40-16.05

 

Циклова комісія галузі «Управління та адміністрування»

1

Боброва Т. А.

четвер

216

14.40-16.05

2

Бондаренко О.Л.

четвер

315

14.40-16.05

3

Вергейчикова С. В.

вівторок

219

14.40-16.05

4

Ківерська М. А.

вівторок

106

14.40-16.05

5

Рубанова С. Я.

понеділок

308

14.40-16.05

 

Циклова комісія технічних спеціальностей

1

Пасько М.М.

вівторок

312

14.40-16.05

2

Бондаренко О.В.

середа

219

14.40-16.05

3

Лихманюк В. А.

понеділок

307

14.40-16.05

4

Показаньєва С. Л.

понеділок

306

14.40-16.05

5

Саєнко М. А.

понеділок

309

14.40-16.05

6

Хорошайло В. П.

вівторок

102

14.40-16.05

7

Чернікова Л.А.

вівторок

223

14.40-16.05

8

Чернявська О. М.

вівторок

208

14.40-16.05

9

Бородіна О. В.

понеділок

301

14.40-16.05

10

Щербакова А. Ю.

понеділок

313

14.40-16.05

11

Даниліна Л. І.

середа

223

14.40-16.05

12

Коваленко О. М.

понеділок

309

14.40-16.05

13

Коваленко В. А.

четвер

208

14.40-16.05

 

Циклова комісія комп’ютерно – інтегрованих технологій

1

Новікова Н. В.

вівторок

202

14.40-16.05

2

Андреєва А. А.

понеділок

212

14.40-16.05

3

Ахромов М. О.

вівторок

111

14.40-16.05

4

Білих О. В.

четвер

206

14.40-16.05

5

Ісікова Н. П.

п’ятниця

312

14.40-16.05

6

Кайдан В. П.

понеділок

106

14.40-16.05

7

Карнаух І. В.

четвер

217

14.40-16.05

8

Коринчук В. П.

понеділок

109

14.40-16.05

9

Сагай О. В.

вівторок

309

14.40-16.05

10

Сігова О. В.

вівторок

108

14.40-16.05

11

Ткач В. П.

четвер

112

14.40-16.05

12

Чміль Є. В.

понеділок

222

14.40-16.05

13

Гура Ю П

понеділок

109

14.40-16.05

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...