Реєстрація осіб для участі в ЗНО

ОГОЛОШЕННЯ

17 березня 2017 року спливає термін реєстрації осіб для участі в ЗНО. Приймальна комісія Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії  надає вичерпну інформацію щодо переліку конкурсних предметів для осіб, які будуть вступати на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (відповідно до пункту 2 розділу 7 проекту Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році).

При вступі на основі повної загальної середньої освіти (база 11 класів) зараховуються бали сертифіката/ів ЗНО (результати вступних іспитів) за всіма спеціальностями з предметів:

–  українська мова та література (перший предмет);
–  математика або історія України (другий предмет).

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...