ІІІ регіональна науково-методична конференція викладачів та студентської молоді «Крок у науку: Моє ім’я – Слов’янськ»

26 жовтня 2017 р. на базі ВСП НАУ Слов’янський коледж НАУ відбулося засідання РМО викладачів хімії, екології та БЖД, під час якого викладачі та студенти навчальних закладів взяли участь у роботі ІІІ регіональної науково-методичної конференції викладачів і студентської молоді «Крок у науку: Моє ім’я – Слов’янськ».

Учасників і гостей привітав начальник коледжу, кандидат  технічних наук Завгородній Сергій Олександрович.

Наукові дослідження студентів під керівництвом викладачів СК НАУ Поух Л.Й., Дзина Т.А. та Челов’ян Н.М. були представлені у вигляді дослідницьких проектів, документально-архівної роботи та аналітичних проектів за темами:

– «Моє ім’я – Слов’янськ» (студенти Григор’єва С., Федоріщев Є., Ісиченко І.);

– «Слов’янський курорт: етапи розвитку» (студентка Цепелєва А.);

– «Аналіз проблеми розвитку рекреаційного потенціалу Слов’янського регіону» (студентка Жуковіна В.);

– «Аналіз проблеми залучення інвестицій у розвиток промисловості Донецької області» (студентка Худолій А.).

З презентацією дослідницької роботи з визначення гамма-фону полігону побутових відходів «Рута» у м. Костянтинівка виступила студентка Слов’янського хіміко-механічного технікуму Щербак Орина (керівник роботи – Камнєва В.Б.). Також були представлені роботи викладачів Островської Т.І. (ВП Слов’янський технікум ЛНАУ); Пасько М.М. (Машинобудівний коледж ДДМА) та ін.

Присутні відзначили високий рівень організації проведення заходу викладачами і студентами коледжу під керівництвом Челов’ян Н.М.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...