ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ-ПРАКТИКУМ «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики»

31.01.2020 викладачі Машинобудівного  коледжу ДДМА відвідали ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ-ПРАКТИКУМ «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики», який проходив у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана м.Києв.

Програма  заходу передбачала майстер-класи за темами: «Профорієнтація у сучасному закладі освіти і взаємодія між закладами освіти різних рівнів», «Проектна діяльність як форма підвищення кваліфікації педагогічних працівників», «Комп’ютерні технології у сучасних навчальних закладах. Як модернізувати навчальний процес», «Основи кібергігієни в освітньому процесі сучасного закладу освіти», «Навчання основам сімейного бізнесу з програмою симулятором ViAL+». Зустріч відбулася у дружній атмосфері, сприяла обміну досвідом серед колег з багатьох навчальних закладів України.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...