Машинобудівному коледжу – 80!

Підготовку до ювілейної дати викладачі та співробітники почали заздалегідь: оформлено стенди «Найкращі імена», альбоми циклових комісій та випускних груп; укладено історію коледжу; випущено пам’ятні знаки та календарі. Проведена кропітка пошукова робота щодо виявлення наступності поколінь та оформлена у вигляді літопису.

13 жовтня 2017 року приміщення Машинобудівного коледжу сяяло святковими вогнями, бо в ньому зібралися колишні студенти, викладачі і друзі навчального закладу. Присутніх гостинно зустрічали урочисто прикрашені аудиторії та теплі посмішки викладачів. Під час святкового концерту в актовій залі коледжу з вітальним словом до гостей звернувся директор Макуха О.М., який поздоровив присутніх із знаменною датою та нагородив почесними грамотами та подяками від Донбаської державної машинобудівної академії, Ради директорів І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.

Продовження свята – урочистий концерт пройшов у БК та Т НКМЗ. Привітати один з найкращих навчальних закладів України прийшли не лише колишні випускники, але й представники влади, керівники підприємств міста та директори навчальних закладів.

Педагогічний колектив коледжу був відзначений високою державною нагородою. Багато працівників за багаторічну плідну працю на ниві освіти отримали нагрудні знаки «Василь Сухомлинський» та «Відмінник освіти».

Представники керівної ланки підприємств міста привітали присутніх з визначною датою та вручили подарункові сертифікати.

Перед гостями виступили творчі колективи міста та коледжу з танцювальними номерами та піснями.

Свято пройшло у душевній та теплій атмосфері. 

Ювілей Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...