Шевченко надихає всіх, хто вміє його слухати

18 жовтня 2018 року у стінах Машинобудівного коледжу урочисто відкрився ІХ Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, завданням якого є не лише пропагування та захист української мови, а й розвиток та підтримка творчої молоді.

Не залишились осторонь цієї події і студенти Машинобудівного коледжу ДДМА. З вітальним словом до них звернулась заступник директора з навчальної роботи Приймак Ірина Іванівна та запросила взяти участь у цьому конкурсі.

 Ведучі ознайомили присутніх з умовами та історією започаткування. Студенти виявили бажання взяти участь у творчому змаганні, та як це допоможе виявленню майбутньої плеяди митців художнього слова, дасть можливість молодшому поколінню ще раз звернутись до творчого спадку Кобзаря, отримати безцінний урок моральності та духовного зміцнення, продемонструвати рівень своїх творчих здібностей.

Бажаємо успіхів усім учасникам конкурсу і хай переможуть найталановитіші!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...