ХХІІ Всеукраїнський турнір з волейболу імені Станіслава Люгайла

20-22 вересня в Краматорську на базі спорткомплексу Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії   відбувся 22-й Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів на честь олімпійського чемпіона Станіслава Люгайла. До 2013 року змагання проходили в Донецьку, з 2015 року їх приймає Краматорськ.

У турнірі серед жінок старше 45 років брали участь команди Києва, Харкова, Маріуполя та міста Синельникове Дніпропетровської області. Серед чоловіків у категоріях 50+ та 60+ кращі команди Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Першотравенська Дніпропетровської області, Краматорська, Селидового, Вугледару та збірна Донецької області.

Почесними гостями змагань були олімпійські чемпіони: Станіслав Люгайло – 1964 року, Федір Лащонов, Олена Соколовська – 1980 року, Володимир Іванов, Володимир Беляєв, Віктор Михальчук – 1968 року.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...