Хвилина художньої творчості

На запрошення працівників історичного музею нашого міста 22 січня студенти та викладачі Машинобудівного коледжу ДДМА відвідали захід, присвячений річниці з Дня народження нашого земляка, людини, яка залишила по собі вагомий слід та добру пам’ять мешканців Краматорська, Миколи Олексійовича Кулініча.

Теплими спогадами про життєвий і творчий шлях завідувача міським відділом культури, поета та людини, закоханої у своє рідне місто, поділилися колеги – директор музею міста Волошина Н.Є.; колишній (головний) редактор газети «Краматорський металург», місцевий поет Шишкін С.В.; керівник «Спілки жінок України» та творчого клубу «Чарівниця» Школа Г.С.

З великою увагою слухали студенти зворушливо розповідь про Миколу Кулініча від його сучасників. Професійно використані фото- та аудіозаписи, читання авторських віршів створили емоційну атмосферу.

Без сумніву такі зустрічі та розповіді про історію міста і видатних мешканців, які цю історію творять, цікаві для молодшого покоління.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...