Тренінг «Протидія торгівлі людьми»

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. 

Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Експлуатація може відбуватись як всередині країни, так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Так з метою підвищення рівня інформованості, застереження  від фізичного і морального насильства, запобігання і протидії насильству  30.10.2019 у Машинобудівному коледжі ДДМА відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми. Учасники визначили внутрішні та зовнішні причини, завдяки яким людина попадає в скрутне становище,  проаналізували ланцюг торгівлі людьми, механізм його функціонування на реальних прикладах.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...