Тиждень циклової комісії «Комп’ютерно – інтегрованих технологій»

З 09  по 13 грудня 2019року в Машинобудівному коледжі ДДМА відбувся тиждень циклової комісії комп’ютерно – інтегрованих технологій. Розпочався тиждень відеолекцією «Особливості просування сайтів та груп в соціальних мережах», де всі бажаючі змогли ознайомитися  з професійними маркетинговими інструментами  за цією темою.

Студенти дізналися про цікаві факти з історії  виникнення комп’ютерів, мов програмування, соціальних мереж під час  інформаційної хвилинки «Цікаві факти ІТ» та вікторини – презентації «Чи знаєте ви?». Виховна година « Ти ж програміст»  зазначила престижність та значимість вибраної  професії в сучасному житті.

Але був час і для розваг. Фотозона «Я♥МК» та веселі перерви «Гумор очима програмістів» надали всім святковий настрій на весь день. Наприкінці тижня відбувся квест « Слідами Аліси» та підбиття підсумків та нагородження призерів.

Свято видалося веселим, змістовним і цікавим та не залишило байдужих серед студентів та викладачів.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...