Тиждень фізичної культури і спорту

З 3 по 6 вересня 2019 року в коледжі проводився тиждень фізичної культури  та спорту, в рамках Всеукраїнського «Тижня фізичної культури та спорту» Програма включила  змагання з міні-футболу серед юнацьких команд першого курсу . Призерами стали команди груп -108,103,106. Також проходив  кубок  коледжу з пляжного волейболу серед студентів.

Призерами змагань стали:

1 м Бабіч Кирило – Кучинський  Олександр

2 м Чернобровкін Максим – Куринний Олександр

3 м Гапонов Данило – Козік Ярослав

6 вересня було проведено «Олімпійський урок» серед студентів 1 курсу. В програму змагань входили старти з бігу на відстань 60 метрів, змагання з підтягування на поперечині та жиму гирі 16 кг. серед юнаків.

1м.Бондаренко Владислав  гр.-106     1м Левченко Олександр  гр.-103

2м Ковач Даніїл                   гр.-106     2м Князєв  Ярослав          гр.-103

3м Тесленко Максим           гр.-108     3м Желудченко  Єгор      гр.-108

Всього в Тижні фізичної культури та спорту коледжу взяло участь 243 студента. Призери змагань нагороджені грамотами адміністрації коледжу.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...