Сім чудес України

“Україно! Доки жити буду,

доти відкриватиму тебе!”

Василь Симоненко

21 лютого 2018 року в актовій залі коледжу відбулася відкрита виховна година за темою «Сім чудес України», організована викладачами Бобровою Т.А., Войцеховською К.О.

Присутні на цьому заході ознайомилися з видатними історичними пам’ятками нашої Батьківщини, її найгарнішими та визначними місцями.

Ми живемо у час новітніх технологій і за щоденними турботами часто не помічаємо, а іноді і не знаємо, скільки прекрасного, унікального, святого, історичного надбання нашого народу знаходиться поруч з нами.

Зі сцени лунали пісні, сповнені кохання до рідної землі і прагнення миру для України. Серед глядачів була проведена вікторина на знання історичних пам’яток нашої країни. Студенти із задоволенням брали участь у грі та отримували солодкі призи. Гарний настрій усім присутнім також подарували запальні українські танці у виконанні студентів І–ІV курсів.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...