СтудДія 2019

14 листопада у Палаці культури ім. Л.Бикова відбувся щорічний фестиваль студентської творчості «СтудДІя 2019» з нагоди відзначення Міжнародного дня студента, у якому брали участь  вищі навчальні заклади міста. Проходив цей захід у декілька етапів.

11.11.2019 Анісімов Владислав, Богун Захар та Щиковська Орина здобули І місце в грі-пантомімі «Крокодил».

12.11.2019 відбулася інтелектуально-розважальна гра «Quis Time». Наша команда (Біценко Олеся, Богун Захар, Журавльов Олександр, Полівников Богдан, Сєргєєв Дмитро, Шепілов Гліб) посіла ІІІ місце.

13.11. 2019 Черемуш Максим став переможцем з кібер-спорту по файтингу «Mortal Kombat 11», а Кудрявцев Данило посів ІІ місце зі спортивної гри «Більярд».

 

Протягом всього тижня тривала гра «Молодіжний герой». Нашим героєм був Ледовських Ілля, який вчасно виконував всі завдання від Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради та посів ІІ місце.

Гала-концерт став заключним етапом тижня змагань між студентською молоддю. Розпочалося свято з привітання та нагородження найкращих студентів та викладачів від міського голови А.В.Панкова. Так, серед викладачів за активну участь у громадському житті та вихованні молоді отримала грамоту викладач Машинобудівного коледжу ДДМА  Шмитько Людмила Олександрівна, а найініціативнішим серед студентів став  Носачов Антон.

Кожен навчальний заклад мав можливість без тематичних обмежень представити свої таланти у номінаціях «Вокал» та «Хореографія».

Пісня «Мальви» у виконанні Лоскутової Анастасії отримала ІV місце, а запальний танець піратів – І місце у жанрі «Хореографія».

За підсумками всіх етапів команда Машинобудівного коледжу отримала І місце та гран-прі фестивалю «СтудДія 2019».

Бажаємо творчої ініціативи та натхнення студентам та викладачам коледжу!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...