СтудДія 2017

15 листопада 2017 року у міському палаці культури «Будівельник» відбувся щорічний фестиваль студентської творчості «СтудДІя 2017», у якому взяли участь всі вищі навчальні заклади міста. Кожен вуз представляв одну з країн Євросоюзу у жанрах «вокал» і «хореографія».

Розпочалося свято з привітання та нагородження найкращих студентів та викладачів від міського голови А.В.Панкова. Так, серед викладачів за активну участь у громадському житті та вихованні молоді отримала грамоту викладач Машинобудівного коледжу ДДМА  Войцеховська К.О., а найініціативнішою серед студентів стала  Кошелєва В.

Команда Машинобудівного коледжу ДДМА презентувала країну Великобританію. У жанрі «вокал» виступила студентка ІІІ курсу Бондаренко В., а хореографічна композиція була поставлена за мотивами англійської казки Л.Керолла «Аліса у країні чудес».

Бажаємо творчої ініціативи та натхнення студентам та викладачам коледжу.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...