Розподіл 2018

23 травня 2018 року в Машинобудівному коледжі ДДМА відбувся традиційний розподіл студентів випускних груп. У цьому році диплом молодшого спеціаліста отримає 163 особи. До складу комісії з розподілу увійшли – адміністрація коледжу та представники провідних підприємств міста:

  • начальник відділу кадрів та режиму ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» – Цельник Володимир Васильович
  • заступник начальника відділу кадрів та режиму ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» – Надейкін Олександр Володимирович
  • начальник відділу забезпечення персоналом ПАТ «Енергомашспецсталь» – Чепак Євгеній Володимирович

Випускники мали можливість працевлаштуватись як на даних підприємствах, так і розпочати трудову діяльність на інших. Загалом виявили бажання працювати після завершення навчання у коледжі 74 студента. Вони також можуть продовжити навчання за заочною формою.

82 випускника скористались правом отримання безперервної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за денною формою  навчання, насамперед у Донбаській державній машинобудівній академії за спорідненими напрямами підготовки, починаючи з третього курсу, або в інших вищих навчальних закладах за власним вибором (починаючи з другого або третього курсу).

Бажаємо усім нашим випускникам знайти свій шлях у житті, впевнено йти по ньому для досягнення власної мети, кар’єрного зросту та міцного здоров’я!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...