РМО викладачів іноземної мови

19 квітня 2017 року на базі ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови. 

Викладачі іноземних мов ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» Шевченко Олена Володимирівна, Проскуніна Алла Миколаївна, Висицька Світлана Миколаївна, Руденко Юлія Григорівна разом із членами лінгвістичного гуртка «Поліглот» представили відкрите заняття за темою: «Українські дизайнери моди» з нагоди 20-річчя Українського тижня моди UFW та майстер-клас з використання інтерактивних вправ під час проведення практичних занять. 

Члени РМО взяли участь у круглому столі «Рольова імітаційна ділова гра на занятті з іноземної мови (за професійним спрямуванням)». Свій досвід роботи презентували Сласна Олена Вікторівна (ВСП Слов’янський коледж НАУ) за темою «Використання кейс-методу на заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням» та Корсун Маргарита Анатоліївна (Дружківський машинобудівний технікум ДДМА) за темою «Формування психології успіху при викладанні англійської мови». 

Також були розглянуті звіти про роботу викладачів іноземної мови у 2016-2017 н. р., обговорені завдання ДПА з англійської мови у 2017 році та внесені пропозиції щодо роботи РМО на 2017-2018 навчальний рік.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...