РМО викладачів іноземної мови на базі Покровського педагогічного коледжу

         18.10.2018 на базі Покровського педагогічного коледжу була проведена низка заходів у рамках роботи регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови.

         Під час засідання круглого столу розглянули проблему використання інноваційних технологій у процесі навчання.

         Із доповіддю за темою «Оптимізація та інтенсифікація освітнього процесу з англійської мови засобами інноваційних технологій» виступила Завгородня Н.В., поділившись досвідом з використання соціальної мережі Twitter у процесі навчання, та продемонструвала особистий блог роботи своїх студентів.

         Викладач Зайвенко М.Ю. (Краматорського технологічного технікуму) поділилася досвідом проходження навчальних курсів у Кракові. У своїй праці впроваджує інноваційні технології під час проведення занять.

        Викладач Ільїн А.В., Ільїна І.В. (Костянтинівський технікум ЛНАУ) та Корсун М.А. (Дружківський технікум ДДМА) обговорили можливості використання Google додатків у процесі викладання іноземної мови та поділилися особистим досвідом.

         Під час роботи РМО гості відвідали та взяли участь у заході, який було поділено на логічні блоки за схемою навчального заняття:

  • Богуславець продемонструвала способи введення студентів у іншомовне середовище, принципи роботи з фонетикою та комп’ютерними програмами з вивчення іноземної мови у лінгафонному кабінеті;
  • Продемонстрували заняття за темами «My plans for the future. Professions» (викладач Федорова І.А.) та «Education in Ukraine. Our Pedagogical College» (викладач Норенко М.С.) з використанням інтерактивних технологій (робота у великих та малих групах, випереджальні завдання та ін.).      

  Підсумковим був позааудиторний захід з англійської мови за темою: «Шекспір. Життя та творчість», який підготувала викладач Богуславська М.В.

         У ході проведення засідання РМО було вирішено організувати контактні групи у соціальній мережі Facebook та месенджері Viber з метою обміну досвідом, ідеями та напрацюваннями, визначитися із завданнями Регіональної олімпіади з англійської мови та дати можливість студентам виконати пробні варіанти Олімпіади, яка відбудеться у березні 2018 року.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...