РМО викладачів української мови та літератури

26 жовтня 2018р. на базі Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНАБА відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів української  мови та літератури закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів Краматорсько-Слов`янського регіону. Голова РМО Савченко О. М.  визначила пріоритетні напрямки роботи методичного об’єднання у поточному навчальному році, зокрема участь в  українознавчих конкурсах та олімпіадах,  науково-практичних, методичних конференціях.

 Присутні викладачі обсудили нові програми з української мови та української й зарубіжної  літератури, методичні рекомендацій щодо викладання  цих дисциплін у коледжах і технікумах.

Жваву дискусію викликало питання підготовки студентів  до державної підсумкової атестації  з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Викладачі регіону  поділилися свої досвідом  в роботі, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу з української мови, формами роботи в підготовці студентів до ДПА, інформацією про посібники та методичну літературу.

 В ході проведення засідання досвідом своє роботи поділились викладачі, які атестуються у 2018-2019 н.р.: Абіх О. П. (ДВНЗ «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури»), Василенко І. Л.( Краматорський  коледж  ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського), Савченко О.М. (Дружківський  житлово-комунальний  коледж  ДонНАБА), Ладика О.В.( Машинобудівний коледж ДДМА), Маєвська Т. М., Владимирова В.В.(Краматорський  технологічний  технікум).

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...