Регіональне методичне об’єднання викладачів математики

1 листопада 2018 року на базі ВСП НАУ Слов’янського коледжу НАУ відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів математики, під час якого було проаналізовано роботу за 2017-2018 н. р., визначені пріоритетні завдання та напрямки роботи РМО на 2018-2019 н. р. Обговорено питання, пов’язані з переходом на нові навчальні плани, особливості проведення ДПА з математики в цьому навчальному році.

З метою обміну досвідом в організації науково-дослідницької діяльності була проведена І регіональна наукова-практична конференція «Математика очима сучасної молоді», для участі в якій були зареєстровані 18 учасників з 12 навчальних закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, Краматорсько-Слов’янського регіону. Відкрила конференцію заступник начальника ВСП НАУ СК НАУ Лисак Тетяна Костянтинівна, привітавши учасників, їх керівників та гостей конференції.

Всі доповіді студентів були цікавими і ґрунтовними. В них була підкреслена важлива роль математики для розвитку особистості в повсякденному житті, наведено цікаві факти і теореми, які мають масштабне значення для людства, згадані видатні математики, представлені результати досліджень із застосування математики в різних сферах людської діяльності, зокрема в екології, агрономії, розробці комп’ютерних ігор та інше. В залі панувала надзвичайно дружня атмосфера, не залишились пасивними і гості конференції – студенти першого курсу.

Захід завершився врученням сертифікатів всім учасникам конференції.

Ми впевнені, що представлені здобутки найкращих активних діячів сформованого студентського товариства навчальних закладів Краматорсько-Слов’янського регіону надихнуть інших студентів на нові наукові звершення.

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...