РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

7 листопада 2019 року в Донбаському державному коледжі технологій та управління м. Торецьк відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін. Викладачі технікуму радо зустріли своїх колег з різних навчальних закладів регіону.

На засіданні були присутні 12 викладачів закладів фахової передвищої освіти: Слов’янського енергобудівного технікуму, Донбаського державного коледжу технологій та управління, Машинобудівного коледжу ДДМА, ВСП НАУ Слов’янського коледжу, Краматорського технологічного технікуму, Дружківського ДДКА, Селидівського гірничого технікуму, Дружківського житлово-комунального коледжу.

З привітальними словами виступила заступник директора з НР коледжу Козлова Г.В.

Члени РМО були присутні на проведенні нетрадиційного виховного заходу «Гальвані VS Вольта. Хто правий?», що проводився у коледжі на початку засідання викладачем Дороніною О.П.

У ході заходу на чолі з головою Соловйовою Юлією Жоржівною, були обговорені питання, що стосуються роботи методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін регіону:

  1. обговорення умов проведення конкурсів та олімпіад з дисциплін електротехнічного циклу;
  2. практикум з викладачами: вимоги щодо змісту, структури, оформлення документації з КП та ДП;
  3. обговорення проведення конкурсу «Кращий викладач електротехнічних дисциплін – 2020»;
  4. обговорення оформлення навчальних та робочих навчальних програм з дисциплін електротехнічного циклу відповідного до нових стандартів освіти;
  5. методичне забезпечення дисциплін з використанням нових інформаційних технологій;
  6. обмін досвідом роботи викладачів, які атестуються в поточному навчальному році.

З презентаціями відповідно до плану засідання виступили молоді викладачі СЕБТу Клочкова О.О., Троценко О.М., Макогон А.П, Леонтьєв К.О.

Викладачі РМО ділилися досвідом своєї роботи.

Після засідання РМО його учасники мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою Донбаського державного коледжу технологій та управління.

Загалом, зустріч викладачів пройшла в теплій та дружній атмосфері, робота РМО була плідною, учасники дізналися багато нового і цікавого.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...